KIKO cosmetics

Sveicieni saulainajā decembra pēcpusdienā!

Šodien, mierīgajā sestdienā, bija laiks safočēt labumus, ko mamma atveda  no Itālijas, braucot viesoties uz LV. Kad uzzināju, ka viņa brauc, sastādīju sarakstu ar KIKO lietiņā, jo pagājušajā rudenī, viesojoties tajā galā, paspēju šo to ietestēt. Šodien atrādīšu daļu no tā, ko saņēmu. Nagu lakas un lūpu krāsas palika aizkadrā.

IMG_3094

IMG_3095

Priekšnieka ‘approved’ 😀

IMG_3098

Jā, ēnas vairs nav bildētas pilnīgi jaunas, ar tām jau tika pastrādāts un tika testēt noturība un pigments.

IMG_3106

Nevarētu teikt, ka visi toņi ir krēmīgi. Pats mīkstākais ir tumši brūnais uz mazā pirkstiņa. tasvienkārši klājas kāsviests! Visgrūtāk bija ar toni,kurš uz vidējā pirksta, jo tam ir mazākais šimmeris un kā zināms, diemžēl, bieži vien – jo matētāka ēna, jo mazāks pigments.

IMG_3109

Haki-zaļo varētu gribēties arī mazliet mīkstāku un spilgtāku, bet pats par sevi tonis ir ļoti foršs. Zilais vienkārši ir karalis, liekas perfekts ballītēm, kaut kur mazliet smoukijā ielikt. Vispār ar ēnām esmu apmierināta, ar cenām arī pat ļoti. Viens ķobītis – 2,90  EUR.

IMG_3101

Par BB krēmu jūsmo mana mamma. Domāju, ka ok, paņemšu. Ietestēju uz rokas toni medium un ak mans dievs! Es taču izskatīšos pēc burkāna! Bet nekā tamlīdzīga. Pats BB ir lillā krāsā, līdzīgi kā L’oreal, bet kad to uzklāj uz sejas, tas pielāgojas un kļūst praktiski neredzams! Tiesa gan, lietot to var tikai dienās, kad tava āda ir tuvu perfektam stāvoklim, jo tas nemaskē neko.

IMG_3104

Un tad mans favorīts no visas manas  esošās KIKO kosmētikas – izgaismotājs! Tas ir tāds zīmulītis-stiks, kuru tu uzklāj uz vēlamās izgaismojamās zonasun iztušē. Es ņēmu toni Rose, jo lasīju atsauksmēs, ka Gold ir pārāk vizuļojošs. Esmu tiešām iemīlējusies šajā produktā, tas padara ādu tik dabīgi starojošu!

IMG_3135

Šeit uz sejas + minimālais ikdienas 10 minūšu meikaps. Manuprāt, ļoti dabīgs efekts.

Vai kas no KIKO ir mēģināts? Ja nav, noteikti iesaku pamēģināt, kad būsiet kādā valstī, kur šos produktus var iegādāties! 🙂

Advertisements

4 thoughts on “KIKO cosmetics

  1. Zaļā ēna burvīga! 🙂
    Kad biju Spānijā Kiko veikalu izstaigāju, acis šaudījās visur, bet līdzi bija nepacietīga kompānija un tā arī neko nenopirku, bet ehh, tagad nožēloju..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s