long time no see

Sveiciens pirmās adventes vakarā!

Arī vēlētos uztaisīt kādu ziemīgu ierakstu ar skaistu adventes vainaga bildi, bet vainags man šogad nespīd (nešpetnais kaķis) un izskatās, ka egle arī nē 😦 Bet šovakar ne par to. Šovakar par atvainošanos un vienu foršu ziņu.

Biju kaut kur pazudusi no wordpresa. Kur – pati nezinu īsti attaisnojumu. Slinkums, aizņemtība, iedvesmas trūkums? Varbūt vēl kaut kas.. Viss kopā. Bet piektdien saņēmu priecīgu ziņu un vakar arī piedzīvoju to prieka uzplūdu – Latvijā ir atvēries pirmais Rituals veikals!! Kur? Riga Plaza. Kas tas ir? Spied šeit un izčeko!

2000.gadā Nīderlandē dibināts uzņēmums, kas rūpējas par ikdienas skaistumkopšanas rituāliem. Piedāvā ne tikai ķermeņa kopjošo kosmētiku, bet arī dekoratīvo kosmētiku, apģērbu, smaržas, sveces un tēju. Mūsu veikalā gan ir tikai kopjošā un dekoratīvā kosmētika, tēja un sveces (vēl dažas lietas mājai, piemēram, aromkociņi, izsmidzināmais mājas atsvaidzinātājs).

Tad nu vakar apmeklēju veikalu un biju reāli excited, jo no draudzenes dzirdēju par šo firmu tikai labākās atsauksmes un uzslavas. Interjers skaists, ir izlietne, kur iemēģināt tādus produktus kā skrubi vai dušas putas, pārdevēja atsaucīga, piedāvāja noprovēt tēju. Ko pati nopirku?

DSC_5430

Atvainojos, dators kategoriski atteicās bildi apgriezt

Nopirku tikai dušas putas no Ziemas limitētās kolekcijas ar pačūlijas un kardamona smaržu kombināciju. Likās kaut kas austrumniecisks un maģisks. Nolēmu saturēt sevi rokās, jo 4.decembrī būs veikala oficiālā atklāšana un atlaides būs 🙂 Konkrēti dušas putām bija akcija – no 8 EUR uz 6,40. Liels plus ir tas, ka pārdevēja neskopojās ar paraudziņiem, es noteikti gribēšu ietestēt tonālo krēmu un arī dienas un nakts krēmu, anti-age atdošu mammai.

Iesaku noteikti aiziet apskatīt, pasmaržot, smaržas ir dažādas, domāju, katrs savam degunam atradīs ko patīkamu 🙂 Bez tā ir arī vīriešu līnija, kura arī smaržo lieliski. Pārdevēja teica, ka katru mēnesi būs kāds īpašais piedāvājums konkrētam produktam. Domāju, es būšu regulārs klients, jo Plaza man ir gan pie darba, gan pie mājām 😀 Domāju ir vērts aiziet arī uz veikala atklāšanu, esmu jau izveidojusi sev galvā višlistu, domāju, ka plaukti manās mājās ar šī zīmola produktiem tikai papildināsies 🙂

Vai esiet jau bijušas veikalā un varbūt kaut kas ir mēģināts? Noteiktu gribu zināt – kas un kādas atsauksmes! 

Advertisements

9 thoughts on “long time no see

  1. Es ar strādājot Plazā jau esmu iegājusi. No manis ar būs raksts par šo kompāniju 🙂 pārdevēja tiešām visu parādija un jau otro studu ostu savu smaržīgo roku, kuru sasmērēja ar roku kremu. Jāsaka, ka aromāts tiešām labs un dušas putas arī mani ieinteresēja kā arī smaržkociņi istabai… Es jau ļoti sev vēlos kādu no LINARI aromātiem bet tie maksā ap 100€ šeit lielais iepakojums 23.50 🙂 atšķirība manāma 🙂

    1. Jā, kociņiem arī likās, ka cena diezgan ok, priekš tāda izmēra 🙂
      Un rokas arī sazieķēju un diiiikti patika tā smarža, domāju, ka noteikti iegādāšos!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s