Zelta rudens!

Saka – kurā gadalaikā esi piedzimis, tas arī ir tavējais. Es varētu piekrist. Mana dzimšanas diena ir pēc nedēļas, kad ārā vairs nav skaistākais laiks, lapas jau zemē un lietus gāž bez mitas, bet es baudu to, kas ir tagad. Vasara ir forša, bet rudenī ir jūtams īpašs pacilājums, visas sajūtas ir spēcīgākas, īstākas.

Ar īstu rudens dāvanu nāk arī Stenders. Šoreiz – par zelta skrubi un zelta ķermeņa krēmu.

IMG_3081

24 karātu zelta ķermeņa skrubis satur koloidālo zeltu un granātābolu ekstraktu. Skrubim ir augstvērtīgas, smalkas daļiņas, kas nodrošina maigu, bet iedarbīgu ādas attīrīšanu. Tas nav tik raupjš kā cukura skrubis, bet šķiet efektīvāks par sāls skrubi. Āda paliek maiga, maiga.

IMG_3086

Mans mēģinājums notvert to mirdzumu, kāds ir skrubim, ties gan ne visai izdevies. Šis ir mans mīļākais no skrubjiem pagaidām, nezinu, iespējams, mani atkal ir apbūrusi smarža. Zelta līnija ir bijusi mana mīļākā no Stendera izsmalcinātajām (pērļu, zelta, dzintara) līnijām un, kad iznāca šis, zināju, ka neliks vilties. Smarža ir tik silta, grezna, noteikti piemērota dāvanai vai sev, kad gribas sajusties īpaši. Cena 15.90 EUR.

IMG_3091

24 karātu zelta ķermeņa krēms ar koloidālo zeltu, granātābolu ekstraktu un argāna eļļu. Tas mitrina un ļoti ātri iesūcas ādā, atstājot uz tās vieglu zeltainu mirdzumu. Tā sastāvā ir 96.6% dabīgas sastāvdaļas. Manuprāt kopā ar skrubi tas veido perfekto kombo. Tas ir tik viegls un patīkams, nav tik biezs kā jaunie šokolādes, peoniju un dzērveņu ķermeņa krēmi. Varbūt vairāk piemērots vasarai tieši dēļ piešķirošā mirdzuma, bet man šķiet, ka tas ir arī rudens/ziemas produkts, jo ir tik svinīgs, atgādina Ziemassvētkus 🙂 Vēl man ļoti patīk iepakojums – ‘dārga’ stikla burciņa. Vienmēr ir liecies ērtāk krēmus lietot tieši no tādiem ķobīšiem nevis tūbām. Cena 17.90 EUR.

Kur iegādāties? Stenders veikalos vai internetveikalā 

Vai kāds no šiem skaistumiem Jūs uzrunāja? Varbūt jau paspējāt iegādāties? 🙂 

Advertisements

6 thoughts on “Zelta rudens!

  1. Apskatījusi esmu, jau dienā, kad iznāca… bet par iegādāšanos nēesmu vēl domājusi, jo netrūkst šādi produkti.. kas zin, kas notiks, kad beigsies esošais Stendera skrubīc 😉

  2. Man arī patīk rudens, jo tad ir dzimšanas diena:)

    Iepakojumi ļoti skaisti! Man ļoti patīk dzintara skrubis, vienīgi smarža īpatnēja.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s