Mīluļi no lētā gala: šampūns un kondicionieris

Priecīgu pirmdienu!

Jau ilgu laiku mēģināju saņemt sevi rokās un uzrakstīt rakstu par šiem matu produktiem, kurus iegadājos aptuveni pirms mēneša.

Man nav tādu ‘go to’ matu produktu, es visu laiku mainu un esmu savu īsto meklējumos. Dažkārt nopērku dārgākus, dažkārt lētākus, citu reizi dabīkus, citu reizi pilnīgu ķīmiju. Tad nu šoreiz, izsmaržojot šampūnu plauktu Rimi, mans deguns uzdūrās Timotei Precious oils šampūnam. Tā kā smarža man ir viens no galvenajiem kritērijiem, tad ķēru ciet. Aprakstīt nevaru, bet uz tādu vīrišķīgo pusi ar kaut kādu austrumniecisko piesitienu. Protams nostrādāja arī 0% parabēnu un krāsvielu.

Timotei-Precious-Oils

 Pēc pirmās mazgāšanas reizes patika, cik mati ir mīksti, gludi un slīdīgi. Protams, ar laiku pierada, bet sākotnējais efekts bija pat ļoti manāms. Puto ļoti mabi, kondicionieris arī labi kļājas matos, liekot pie saknēm, neatstāj tās taukainas. Sastāvā ir arī argana, mandeļu eļļa un jasmīna ekstrakts. Vārdsakot, tas viss veido tādu foršu mitrināšanas un barošanas kokteili.

Kas man nepatika? Kondicioniera pudele mazāka par šampūnu. Nekad neesmu sapratusi to ‘taisam kondicionieri mazākā tilpumā’ manieri no ražotāju puses. Pati matus mazgāju vienreiz nevis divreiz, pietam, šampūns labi puto un attīra matus ar pirmo reizi. Arī kaut kad sen lasīju, ka nav veselīgi mazgāt matus divas reizes, bet to var darīt tad, ja mati ir tik taukaini, ka varētu uzcept olu. Tad nu arī šoreiz – kondicioniera pudeli jau izmetu, bet šampūns vēl 1/3 vismaz palikusi. Man patīk mazgāt matus ar ‘komplektiem’. (tas pats ir ar AUSSIE, mazgāju pārmaiņus vienu dienu ar to, vienu ar šo un tur kondicionieris arī iet uz beigām, tāpēc jānopērk vēl viens kondicionieris uz abiem šampūnu puspudeļiem.) ehh, white people problems 😀

Zinu, ka ne visās Drogās ir šie produkti, bet Rimi šampūns tagad uz atlaidi – 1,49 EUR. Domāju par tādu cenu ir viennozīmīgi mēģināšanas vērts.

Vai esiet mēģinājušas šo? Kurš ir Jūsu mīļākais lētā gala produkts?

 

Advertisements

2 thoughts on “Mīluļi no lētā gala: šampūns un kondicionieris

  1. ui, Timotei šampūnus lietoju sen sen atpakaļ, kad vēl tos reklamēja pa TV 🙂 nekādas vainas, īpaši patika smarža (kas man ir ļoti svarīgi).

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s