jaunu favorītu laiks

sveikas, jaukās! 

katru dienu saprotu, ka man no sava kosmētikas klāsta kaut kas ir īpaši iepaticies, tāpēc nolēmu to apkopot jaunā rakstā. 

Image

ilgu laiku gribēju iegādāties AUSSIE, bet nu kā nesanāca tikt līdz Mildas tirdziņam, tā nesanāca. tad nu iegāju drogās un spontāni paņēmu šos te. tem bija atlaide, sastāvā ir argana eļļa un nav parabēni, sulfāti utt, tāpēc izdomāju – kāmdēļ ne? un jāsaka esmu ļoti apmierināta. patīk smarža, šampūns puto labi, balzāms arī labi ieklājas matos (nepatīk tādi kondicionieri, kurus ieliec matos un vispŗ nejūti, ka kaut kas ielikts) un pēc tam mati ir tiešām mīkstāki 🙂 tilpums arī diezgan labs. 

Image

The Body Shop Maroccan rose ķermeņa sviests. šo es saņēmu kā dāvanu par pirkumu pirms ziemasvētkiem. neesmu čaklākā zieķētāja, bet nu ik pa laikam pēc dušas vai pirms miega sasmērējos. mitrina labi un smaržo arī burrrvīgi. jau kādu laiku esmu rožu smaržas fane. 

STENDERS rožu ziepes. lietojusi tās neesmu dēļ to dizaina. manuprāt ļoti skaista dāvana un smarža… tiešām, īstu rožu smarža. atzīšos jums – es strādāju stenderā, tamdēļ nedomāju, ka būtu godīgi rakstīt atsauksmes par stendera produktiem (un es to arī nedaru) bet māja palēnām pildās ar dažneddažādākajiem produktiem. 

Neutrogena mitrinošs sejas krēms mani piesaistīja pateicoties oil free uzrakstam. tagad man šo kremu gribas smērēt visu laiku dēļ tā lieliskās konsistences, tik ātri iesūcas ādā un ļoti patīk kā smaržo. mitrina ļoti labi. un mani tik ļoti uzrunā dizains, ka gribas iegādāties vēl kko 🙂 ļoti patīk turēt rokās šo tūbiņu. 

Delia Cosmetics BIO base koriģējoša meikapa bāze. pirku Čaka ielas veikaliņā par ļoti mazām naudiņām. lietoju parasti pirms ballītēm, ikdienā kaut kā bāzi lietot negribas. bāze lieliski klājas un sarkanos pleķīšus arī mazina un mitrina ādu. 

MOSSA kazeneņu nakts krēms ir pirmais nakts krēms, ko lietoju pa ilgu laiku. vienmēr ir gribējies lai āda pa nakti elpo un ir pēc iespējas attīrītāka. bet tad es sāku just, ka seja kaut ko prasa, grib būt mitrināta un nopirku šo. esmu ļoti apmierināta, krēms ātri iesūcas ādā, neatstāj treknu kārtiņu. 

Catrice BB krēms man nostāvēja atvilktnē apmēram gadu. biju izmēģinājusi to divas reizes un likās ka ar to seja pārlieku ātri sataukojas, bet tad nolēmu dot tam otro iespēju un tagad ikdienā pārsvarā lietoju šo. labi sedzošs, tāds pabiezs, bet man patīk. 

Rimmel Stay Matte kompaktais pūderis. lietoju jau otro iepakojumu, šķiet šis ir vienīgais pūderis, kas spēj manu seju uzturēt maksimāli matētu maksimālu laika periodu. 

Nākamais raksts būs par manām top nagulakām šosezon (kas man pašai ir ļoti nepierasti, jo ilgu laiku lietoju tikai vienu krāsu) 

Ja ir vēlme par kaut ko zināt ko vairāk par šo virspusējo aprakstu, rakstiet komentāros 🙂 

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s