‘vitāli svarīgie’ pirkumi

čau, dāmas!

šodien biju pirkt dāvanas draudzenēm, pēc darba iegāju spicē. vispār, ļoti daudz vārda dienas šonedēļ, jums tā nešķiet? populārākie vārdi salasījušies vienuviet 🙂

nu jā, un es nolēmu ieiet veikalos, kuros varēju arī neiet. te būs:

 

Image

nopirku nivea dušas ķermeņa losjonu, kas man kā sliņķei ir perfekts risinājums, jo man piemēram no rītiem pēc dušas ir super liels besis ieziesties ar kremu. can’t wait to try!

mana mīļā zaļā bioderma. šo mazo ūdeni pērku un pietiek uz kādiem 2 mēnešiem vismaz, lietoju katru rītu, vienkārši noslauku seju, jo tā ir taukainai ādai un tas man liek domāt, ka seja pa dienu mazāk taukosies, bet vakarā gribas vienkārši kaut ko tonizejoši atsvaidzinošu, nekādus nakts kremus nelietoju un tagad nopirku stendera rožūdeni, par kuru arī biju dzirdējusi labas atsauksmes, tagad mēģināšu pati. līdz šim vakaros izmantoju l’oreal micelāro ūdeni.

ok, samelojos, body shop body mist es nenopirku šodien, bet gan mēneša sākumā, bet piemetu to šim rakstam, jo gribēju pateikt, ka vasarā ļoti patīk lietot vieglos ķermeņa sprejus nevis smaržas, jo tās ir pārāk stipras, liekas, ka cērtas degunā. šis bija spontānais pirkums.

un taad es iegāju drogās un pēc visiem jūsu bloga ierakstiem devos uz catrice un esances stendiem. patiesībā biju ‘meteorītu’ meklējumos, biju sarūgtināta, kad ieraudzīju, ka esence vēl tirgo nost wizzard of oz kolekciju. bet catrice gan bija vis kas labs palicis no limitētās 40’to kolekcijas. pēc tā, ka šodien ieraudzīju VelvetMimosa piebildi par bb kremu, ka tas esot superīgs, nolēmu, ka man to vajag. tagad man tāds ir! un tā kā esmu koraļļu fane šovasar, paņēmu nagulaku Meet Me At Coral Island. ieķēru veselas divas lūpu krāsa un esmu super priecīga. patīk gan klājums, gan tekstūra.

Image

tas arī viss! rīt testēšu visu, ko vien varēšu!

un kā jums ar ‘ļoti vajadzīgajiem’ pirkumiem uz mēneša beigām?

Advertisements

5 thoughts on “‘vitāli svarīgie’ pirkumi

    1. es tev varu dot īsu atsauksmi šeit, jo veselu rakstu noteikti tā arī neuzrakstīšu. 😀
      ļoti labs produkts, patiešām. nav gan diez ko ekonomisks, bet tiešām ērti – iezieķējies, nedomā par to, vai esi kārtīgi visu iesmērējusi un skalo nost. pēctam āda ir labi mitrināta, nav nekādas lipīgas krēmīgas kārtiņas. es domāju – jāpērk nost!

    1. pagaidām esmu to notestējusi vien pāris reižu, jo mana āda kaut kā pārmērīgi taukojas šovasar. lai arī tur rakstīts, ka tam ir matējošas īpašības, uz mani tās neiedarbojas. bet vispār tas ir pietiekami sedzošs, ļoti biezs, bet tomēr ne tāds kā tonālais. es domāju, ka rudenī un ziemā tas ikdienai derēs lieliski!

      1. mjā, mana taukainā āda ar šovasar dikti spīd un laistās, tad jau man ar šis visticamākais pašlaik nederēs. paldies par atsauksmi!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s