Planeta Organica

sveikas tās, kuras lasa!

šodien nolēmu atrādīt manās mājās atrodamos Planeta Organica produktus.

Image

sākšu ar šampūniem – pirmo reizi šos nopirku dēļ smaržas. man ļoooti patīk. tagad jau iet trešā pudele. dažiem varētu nepatikt, ka slikti putojas un liekas, ka daudz to šampūnu vajag, jo tas pumpītis diezgan maz izspiež un vajag to daudz reizes spiest. bet man liekas, ka ir ok. pēctam mati mīksti, vai gludi, nemāku teikt, jo man tie ir čirkaini.

te būs bundulīšu trio:

Image

skrubis, par kuru jau daudz dzirdēts no VelvetMimosa, anticelulīta mix un toskānas matu maska.

protams, skrubi es vienkārši dievinu. visu laiku, kad ar to skrubinos, atceros kā Velvet teica – būtu mazāk prāta, apēstu! tā tiešām ir. sāls skrubis ar lieliskām īpašībām. ne par maigu, ne pa rupju. iet arī diezgan ekonomiski.

Image

par to anticelulīta mixu nevaru neko daudz pateikt, jo nopirku to ziemā un tieši tik daudz ir iztērēts. kaut kas tomēr nepatika. vispār neesmu eļļaino produktu fane, bet šis ir tāda bieza eļļa. nav sviests, bet kad uzzieķē paliek caurspīdīgs un eļļains. pirmajās reizēs mēģināju to iemasēt ar koka masieri, bet kaut kā apnika. pēctam nopirku lietuviešu RASA saldējošo anticelulīta želeju, tā aizgāja uz urrā. vēlāk arī taps raksts par to. varbūt došu šim ‘zieķim’ otru iespēju vēlāk.

Image

un par matu masku – superīga, bieza matu maska, pēc kuras matos paliek patīkama smarža. pirms tam man bmpūns, nebija slikts, bet neatceros kādu iemeslu dēļ atdevu to draugam (ā, laikam, jo beidzās kondicionieris, bet man patīk matu produktus lietot pa pārīšiem) un brīnos, ka viņš viņu lieto, jo tas ir perlamutrīgi zaļā krāsā. bet maska padara matus mīkstus un tas ir galvenais, kas maskai jāpilda, vai ne? 🙂

gan skrubi, gan miksu, gan masku pirku uz atlaidēm un īstās cenas neatceros.

ko jūs esiet lietojušas no PO? 🙂 kas patika/nepatika?

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s