ikdienas favorīti

ko

čau!

pirmo rakstu n0lēmu uztaisīt par to, kādu kosmētiku lietoju ikdienā. super daudz es nekrāsojos, lieku akcentu vai nu uz acīm, vai lūpām.

– ēnas praktiski nelietoju, bet dažreiz uznāk un tad lietoju MUA undress me too, jo tai ir brūnīgie toņi, kas labi iet klāt brūnām acīm. es teiktu, ka ēnas ir ļoti labas, man turās visu dienu, ja apakšā klāju bāzi. cena ~4 Ls.

– acu ēnu bāze no Make Up Factory. pirmā bāze manā īpašumā un es teiktu, ka nebūt nav slikta. tā skaisti izgaismo, dažkārt vienkārši uzklāju to uz plakstiņa, arī ja ēnas nekrāsoju. es pirku DISCO cosmetics ar klienta karti ~5 Ls. (bez atlaides kaut kas ap 7 Ls, ja nemaldos.)

– nākamais mans favorīts ir Sleek Blush tonī Rose. tiešām burvīgs, skaisti izgaismo, klāju to uz vaigu kauliem. cena ~3 Ls.

– runājot par tušu – Maybelline Rocket Volum man tiešām ir iepatikusies. pirmstam likās, ka tāda ķēpīga, salipina skropstas, bet tad jau piešāvos un tagad izskatās, ka man IR skropstas! nebirst, nesmērējas, bet nepatīk, ka ņemot to nost ar kosmētikas noņēmēju, izsmērējas un nēk nost diezgan negribīgi. uz atlaidēm ~5 Ls.

– konsīleris, tagad mans mīļēkais, biezais Make Up Factory. nomaskē tiešām labi, nevaru iztēloties sevi lietojam kādu citu konsīleri, jo šim sedzamība tiešām lieliska. gan pumpas, gan lokus. cenu neatceros, laikam ap 7 Ls.

– sejas pamatam lietoju Madaras saulespuķi. ar tonālajiem nekad neesmu aizrāvusies, kādreiz vispār – sejas krems un pūderis. pēctam parādījās Maybelline BB krēms, nopirku to, patika kā izskatās seja, bet bija sajūtas, ka no tā sametās pumpas. pagājušajā  gadā nolēmu izmēģināt Madaru un tā nelika vilties. nekas cits no viņas man tā īpaši nepatīk, bet šim fluīdam patīk gan konsistence, tas, ka nav tik biezs, liekas esmu uzklājusi tikai vieglu sejas kremu. nav gan tik sedzošs kā BB, bet nu visu jau gribēt nevar 🙂 cena 17,50 Ls.

bet, kad eju ballēties, gribas lai seja vispār būtu flawless un tad ņemu palīgā MaxFactor Ageless Elixir 2in1 Foundation+Serum. iemīlējos, kad pirmo reizi uzklāju to uz sejas. perfekts klājums, konsistence, krāsa. patīk itin viss. cena ~10 Ls.

– pūderis arī Make Up Factory. kaut kas man velk uz to firmu 😀 bet pagaidām arī nav liecies vilties. žēl, ka iet uz beigām, kādreiz mans favorīts bija MaxFactor pūderis, kādus 6 gadus, bet tagad, kad pamēģināju šo, liekas pie tā arī palikšu. cena vai nu 10 vai 13 lati. no viņa seja nav tik mākslīga un tas nav tik graudains kā MaxFactor.

–  laineris Catrice un zīmulis Make Up Factory. lietoju tikai gēla lainerus un šis brūnais ikdienai ir lielisks. un par zīmuli esmu vienkārši strā. ļoti ilgi meklēju zaļu zīmuli un šis Petrol Green pie brūnām acīm iet vienkārši pasakaini skaisti. kādreiz jums arī atrādīšu, kad iemācīšos normāli bildēt savas sejas daļas.  😀 cena ~5 Ls.

– un uzacīm jau izslavētā Catrice ēnu palete. šobrīd liekas, ka nemainītu ne pret ko! cena 3 ar kapeikām.

nu tā, pie reizes izrēķināju, cik maksā mana seja = 59.5 Ls.

ceru, ka patika raksts!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s